Neapdomīgs tērētājs
vai krājējs?
Esi krājējs vai neapdomīgs tērētājs? "Delfi" sadarbībā ar "Zīmols" piedāvā testu par finanšu prātību. Pēc testa aizpildīšanas, ja testa dalībnieks piekrīt noteikumiem, var piedalīties SIA ''Nosaukums'' galvenās balvas izlozē, kā arī saņemt izdevīgus piedāvājumus no ''Zīmols''.


Izlozes noteikumi
1. Pieteikties izlozē var no 2021.gada X.novembra līdz X.decembrim (ieskaitot) interneta vietnē delfi.lv.
2. Lai piedalītos izlozē dalībniekam ir jāaizpilda tests, ievadot šādus datus: vārds, kontaktinformācija (e-pasta adrese un tālruņa numurs).
3. Izlozē piedalās tikai unikāla e-pasta adrese un tālruņa numurs.
4. Balvā – X.
5. Balvas laimētāju pēc nejaušības principa, proti, caur https://www.random.org/ vai excel RAND funkciju, nosaka konkursa rīkotāja SIA "Nosaukums" 2021.gada X.decembrī.
6. SIA "Nosaukums" pārstāvji personīgi sazināsies ar balvas laimētāju par tās saņemšanu ne vēlāk kā līdz 2021.gada X.decembrim.
7. Ja laimētājs 2 - 3 (divu trīs) darba dienu laikā neatbild uz telefona zvanu vai no e-pasta nosūtīšanas, SIA "Nosaukums" ir tiesīgs veikt atkārtotu izlozi un izlozēt citu laimētāju.
8. Balvu būs iespējams saņemt X nedēļu laikā no izlozes dienas. Pēc šī termiņa balva laimētajam netiks izsniegta.
9. Katram izlozes dalībniekam ir iespēja ar testa rezultātiem dalīties sociālajos tīklos, tādā veidā aicinot arī citus aizpildīt testu.
10. Izlozes norises laikā AS "DELFI" veic personas datu (vārds, uzņēmuma nosaukums, kontaktinformācija) ievākšanu un apstrādi, savukārt SIA "Nosaukums" veic minēto datu apstrādi, lai noteiktu balvas laimētāju, kā arī informētu par SIA '"Nosaukums'' īpašajiem piedāvājumiem. Vārds, uzņēmuma nosaukums nepieciešams, lai nodrošinātu dalībnieka identifikāciju laimesta gadījumā. E-pasta adrese un telefona numurs nepieciešams, lai varētu pēc iespējas ātrāk sazināties ar dalībnieku laimesta gadījumā. AS "Delfi" izlozes dalībnieku personas dati tiek dzēsti ne vēlāk kā 3 (trīs) mēnešu laikā no izlozes dienas.
Made on
Tilda