Stāsti |

Mēs veidojam saturu, kas ieinteresēs, aizraus un iedvesmos. Mēs veidojam stāstus, kurus cilvēki lasīs, atcerēsies un ar kuriem dalīsies. Mēs veidojam interneta reklāmas nākotni.
150
realizēti projekti
10000 stundas
laiks, ko lasītāji pavadījuši mūsu projektos
50
zīmoli, ar ko esam sadarbojušies
Kas ir 'DELFI Brand Studio'?
Mūsu komanda apvieno reklāmas un satura veidošanas pieredzi, un tas ļauj radīt kvalitatīvu, aizraujošu, mūsdienīga medija standartiem atbilstošu stāstu ar potenciālu sasniegt plašāko interneta auditoriju Latvijā.

Iepazīsties - mūsu komanda!
Ko mēs varam?
Kvalitatīvs saturs (šie trīs tad horizontāli izkārtoti, un izritinās īsie teksti)
Mūsdienīgi risinājumi
Plaša auditorija

Dažādi formāti (te tad blokos 7 DBS produktu apraksti)
Kāpēc tev vajag kaut ko vairāk par baneri?
1994. gada 27. oktobrī tika publicēts pirmais interneta baneris internetā. Tolaik tā CTR (click-through rate) bija 44%. Reklāmas pasaulē tā bija īsta inovācija, bet kopš deviņdesmitajiem pasaule ir mainījusies, un ir mainījusies arī cilvēku attieksme pret reklāmu internetā. Baneri vēl joprojām darbojas un pilda savu uzdevumu – informēt par klientu aktuālajiem piedāvājumiem –, bet tie nespēj vienu būtisku lietu – baneris nevar pastāstīt stāstu.

Jūsu zīmola stāstu. Jūsu zīmolam un sabiedrībai svarīgu stāstu. Stāstu, kuru cilvēki lasīs ilgāk par astoņām sekundēm. Stāstu, kas aizraus un iedvesmos.

Ir simtiem paņēmienu, kā izveidot un kur izvietot reklāmas baneri, un ir dažādi veidi, kā stāstīt stāstus. Reklāmas apjoms internetā turpina pieaugt, un ir jāmeklē jaunas metodes, kā uzrunāt, aizraut un iedvesmot auditoriju. Mēs, Delfi Brand Studio, atradīsim jums piemērotāko!

Paskaties - mūsu darbi!
brandstudio@delfi.lv
+371 677 840 55
AS DELFI
Dēļu ielā 4-8
(trešā ieeja, 3.stāvs)
Rīga, LV-1004
Made on
Tilda